tel:+421 915 774 263

RealSoft WEB
RealSoft WEB Nový, opäť vyvinutejší konfigurovateľný websystém pre správu nehnuteľností so systémom RealSoft!
Web do 24 hodín
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s vlastným webom s konfiguráciou a správou, na vlastnej doméne a to už za 24 hodín!

EXKLUZÍVNY PREDAJ : polyfunkčný objekt v Banskej Bystrici, Horná ulica

Cena: 410 000,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Banská Bystrica
Obec:Banská Bystrica
Ulica:Horná
Kategória:Komerčné objekty
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:0
Úžitková plocha:450 m2
Energ. certifikát:Nemá
 
ID inzerátu:1102636

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PETRA- REAL Vám vo výhradnom zastúpení ponúka polyfunkčný objekt po čiastočnej rekonštrukcii v Banskej Bystrici a Hornej ulici. Objekt sa nachádza na vysporiadanom pozemku o celkovej výmere 784 m2, ktorý je vo vlastníctve súčasných majiteľov. Má prístup z dvoch ulíc - Horná a Železničiarska. Súčasťou je aj pekná záhrada.

V ponúkanom dome sa nachádzajú prevádzky vinárne, obchodného priestoru a kancelárske priestory, ktoré majiteľ využíva pre vlastnú potrebu. Každá prevádzka má samostatný vstup a samostatné zázemie vrátane sociálnych zariadení. Časť strešného priestoru je nevyužitá. K dispozícii je projektová dokumentácia k plánovanej rekonštrukcii a dostavbe objektu.

vináreň : výmera 120 m2, kapacita 70 miest vo vnútri vinárne + 50 miest na terase
obchodný priestor : výmera 200 m2, možné rozdeliť na menšie celky, je po rekonštrukcii, klimatizovaný, nové sociálne zariadenia, k priestoru prislúchajú dva výklady do ulice Horná a skladový priestor
kancelársky priestor a neobývaný strešný priestor : o výmere celkom 170 m2

Objekt je osadený v pamiatkovej zóne, nie je pamiatkovo chránený a je možná prestavba podľa predstavy nového majiteľa. Pôvodná stavba postavená z kameňa, neskoršie prestavby s tehly, strešná krytina plech. Do objektu je privedený plyn, voda, elektrina a je napojený na kanalizáciu.Kanalizácia je po rekonštrukcii, časť objektu je zvedená do ulice Horná a časť do ulice Robotnícka. Ostatné napojenia energií z ulice Horná.

Podľa územného plánu mesta Banská Bystrica je lokalita určená na bývanie v bytových budovách do výšky 4 poschodí a občiansku vybavenosť - stravovacie zariadenia, obchody a nezávadné nevýrobné služby. Dom je teda možné nadstaviť a tak vytvoriť byty o celkovej výmere 2 x170 m2, v záhrade vytvoriť parkovanie pre cca 10 OMV, prípadne k objektu pristaviť ďalšiu časť či už na bývanie alebo na nové prevádzky.

Dom je vhodný na investíciu alebo na spojenie bývania v centre mesta s podnikaním.

cena : 410 tis Eur

Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky prosím kontaktujte: Ing. Natália Ďurišová, 0915 774 263
alebo píšte na mail
durisova-ZVNC-petrareal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Natália Ďurišová
Telefón:0915774263
E-mail:durisova-ZVNC-petrareal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2